AGNIESZKA

jest pedagogiem z muzycznym wykształceniem, na każdej prowadzonej uroczystości pełni rolę nie tylko konferansjera, animatora ale również wokalistki. W jej repertuarze można znaleźć największe perełki nie tylko minionych lat, ale również najnowsze hity największych gwiazd sceny polskiej i zagranicznej. Ma duże doświadczenie sceniczne sięgające już przeszło dekady. Śpiewa piosenki w 5 językach i zawsze jest otwarta na sugestie swoich klientów. Jest mózgiem operacyjnym przebiegu uroczystości i czuwa nad tym by ZAWSZE wszystko szło zgodnie z planem !

MARCIN

pozytywnie nastawiony do życia DJ z idealnym wyczuciem klienta. To osoba, która wie czego aktualnie potrzeba. Nawiązuje świetną relację z gośćmi, prowadzi mnóstwo zabaw, które okraszone górnolotnym humorem wprawiają w świetny nastrój nawet najbardziej opornego gościa. Potrafi spełnić każde muzyczne życzenie i zawsze jest do WASZEJ dyspozycji

ZESPÓŁ REAKTYWACJA CZYLI AGNIESZKA I MARCIN

to idealny duet na Twoje wesele, uroczystość rodzinną. Cechuje nas wysoki poziom wykonania usług a także wysoka kultura, świetny, elegancki wygląd, sprzęt z najwyższej półki. Zamawiając u nas oprawę muzyczną nie musisz martwić się o przebieg uroczystości oraz dobrą zabawę Twoich gości. Kochamy to, co robimy dlatego zawsze robimy to na 100000%. Bardzo lubimy się z Wami spotykać a z wieloma naszymi klientami utrzymujemy znajomość dłuuuugo po zakończeniu naszej współpracy, z wieloma spotykamy się na kolejnych uroczystościach i to nas niezmiernie cieszy!
Wybierając nas- możesz odetchnąć z ulgą bo REAKTYWACJA to gwarancja udanej zabawy!!!